Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Antalya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyonlarda, lavabolarda, giderlerde, logarlarda karşılaşılabilecek her tür tıkanıklığın, modern cihazlar ile tespiti ve bunların temizlenerek çekilmesi, açılması işlemleri genel anlamda kanalizasyon tıkanıklığı açma olarak tanımlanır. Bu anlamda firma olarak Antalya kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerini tecrübeli çalışanlarımız, teknik araç ve ekipmanlarımız ile yürütüyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak uzun yıllardır için de bulunduğumuz faaliyet alanında, müşterilerimizden bize ulaşan kanalizasyon açma, kanal temizleme - açma, gider açma, lavabo açma, logar temizleme, pimaş açma gibi taleplerin tamamına yanıt verebiliyoruz.

Yine evlerde ve iş yerlerinde karşılaşılan pis ve temiz su sorunlarını kılavuzlu makineler ve basınçlı su yardımıyla kusursuz şekilde çözüyoruz.

Kaçak Su Tespiti

Ayrıca firma çalışmalarımız kapsamında, nem ölçme makineleri, termal kamera ve akustik dinleme cihazları vasıtasıyla kaçak su tespitlerini ve tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Kaçak su tespitlerinde ve kanalizasyon açma çalışmalarında yine ileri teknoloji ürünü olan kamera ve robotlar ile kanal görüntüleme hizmetlerini tüm Antalya bölgesinde sunuyoruz.

Sorunları Tam Belirleme

Sunduğumuz tüm hizmetlerde, uzman çalışan kadromuz ile bize ulaşan taleplere yanıt veriyor ve teknolojik cihazlar ile çalışıyoruz. Bu sayede sorunları tam olarak tespit ediyor ve her tür sorunu hızlı şekilde gideriyoruz. Yaptığımız kanal görüntüleme ile gider ve kanallardaki tüm tıkanma ve sıkışmaları noktasal bazda belirliyor, tıkanıklık sebepleri ile birlikte söz konusu borularda olası kırılma ve çatlak gibi sorunları da tespit ediyoruz.

Kusursuz Onarım

Bu özenli çalışma sonrası belirlediğimiz sorunlar noktasında da kırıp dökme yapmadan gereken onarım hizmetini eksiksiz bir şekilde özel cihazlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm kanalizasyon açma hizmetlerinde ayrıca oldukça ekonomik şartlarda çalışıyor ve bu anlamda da müşteri memnuniyetini amaçlayan güvenilir ve sorunsuz bir hizmeti onlara ulaştırıyoruz.