Antalya Logar Tıkanıklığı Açma

Antalya Logar Tıkanıklığı Açma

Logar; bina ve yapıların hepsinin ortak atık gider alanıdır. Bundan ötürü logarda yaşanan bir tıkanıklık meydana geldiğinde bütün insanları etkileyebilir. Fazlasıyla büyük bir tıkanıklık sorunu olan logar alanının çok dikkatli olarak açılması gerekir. Antalya logar tıkanıklığı açma Kanal açma konusunda üretilmiş olan teknolojik cihazlarımız, kamera sistemlerimiz yardımıyla ve işinin uzmanı ekibimiz tarafından ev, tesisler, kamu kurum binaları, iş yeri ve daha birçok yerin Antalya logar tıkanıklığı açma çalışmalarını yapıyoruz.

Logar Nedir?

Logar; kanalizasyona doğrudan giden tüm atık giderlerinin hepsinin logar üzerinden geçmesidir. Uzun seneler dayanıklı olan bu borular birçok nedenlerden dolayı tıkanabilir. Sorunu belirli olduğu noktadan yönlendirir ve bütün logar borularını tıkar. Farklı birçok alana bağlı olan logar boruları ortak tek bir kanalizasyonda toplanır. Dolayısıyla boru tıkanması ile sorunun oluştuğu yerin su kullanımını etkiler.

Logar Tıkanması Neden Olur?

Logar tıkanması hafife veya basite alınacak bir durum değildir. Yapılan binalarda yaşanan bu sorun yaşamı oldukça etkileyecek bir boyut kazanabilir. Temizlik, hijyen, günlük su kullanımı gibi farklı sebeplerden alışkanlıkları bitirme noktasına getirebilir.

Kanalizasyon tıkanıklığı sebepleri;

  1. Plastik
  2. Ambalaj
  3. Poşet
  4. Kumaş parçaları
  5. Çimento
  6. Moloz
  7. Sanayi atıkları

Bunun gibi birçok farklı materyal tıkanıklığa sebep olur. Bu yüzden tıkanıklık tespitinde özellikle logar borularının oldukça büyük bir alanı kaplaması işi oldukça zorlaştırabilir. Firma olarak bu problemi çözmek artık karmaşık ve zor değil.

Logar Nasıl Açılır?

Logar boruları için ayrıca özel bir çalışma yapmaktayız. Özellikle ilk olarak meydana gelen tıkanmanın nedeni tespit edilir. Bu işlemler özel kamera sistemleri ve profesyonel robotlarla gerçekleşir. Bulunan ve alınan tıkanıklık sinyali ile birlikte tıkanıklık açma çalışmalarına başlanır.