Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması

Antalya tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo açma, tıkanmış gider açma, pimaş ve logar açma gibi hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri gelişmiş teknolojiye ve yılların bize katmış olduğu bilgiye dayanarak veriyoruz. Siz müşterilerimizi memnun etmek adına, üst düzey teknolojik makineler ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı peçetelerin tuvalete atılması sonucu, boruların bir kenarında tıkanma oluşuyor. Üstün makinelerimiz ile tıkalı yeri tespit edip, boruları kırmadan tıkanıklığı gideriyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletler, tuvalet peçetelerinin yanlış kullanımı sonucu tıkanmaktadır. Firmamız olarak teknolojiye ayrı bir yer vermekteyiz. Sahip olduğumuz bu teknoloji ile tıkanıklığı tespit edip, açma işlemini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Personellerimiz, kameralı makineler ile tıkanıklığın kaynağına doğru iniyor. Kameralı makineler yardımıyla arızanın ne olduğunu kesin bir şekilde tespit ediyoruz ve gideriyoruz.

Kameralı Makineler İle Çalışıyoruz

Kameralı makineler olmadan bu iş yapılmaz. Sebebi şu; arızanın tam olarak yeri tespit edilemediğinden dolayı kırma işlemi gerçekleştirilir. Ancak firmamız üstün teknolojiye sahip olan makinelerin kameraları ile arızanın tam nerede olduğunu tespit eder. İşi körü körüne yapmak yerine, makineler ile nokta atışları yapıyoruz. Ve siz değerli müşterilerimiz mağdur olmasın diye 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Eğer ki evimde bir yer kırılmasın, evim kirlenmesin, hiç uğraşmayalım biz diyorsanız, bizi aramanız yetecektir. Çünkü kullandığımız makinelerde yok yok. En kısa sürede tıkanıklık giderilip, eviniz batmadan bu iş tam anlamıyla bitmiş olmaktadır. Biz firma olarak bunun güvencesini size vermeye hazırız.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Boruların yapısı tıkanmaya en büyük etken olmaktadır. Boruların açılarının tam ayarlanmaması, suyun birikimine neden olmaktadır. Bir diğer tıkanma sebebi ise tuvalet peçeteleri. Peçetelerin yanlış kullanımı, borular içerisinde tıkanıklığa sebep olmaktadır.