Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri Nelerdir?

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmetleri Nelerdir?

Tuvalet tıkanıklıkları birçok nedenden dolayı oluşabilir. Oldukça rahatsız edici bir koku yaratır. Aynı zamanda pis uyun eve gitmesine neden olur ve bu durum ev veya kurum sahipleri için rahatsız edicidir. Antalya tuvalet tıkanıklığı açma sayesinde tıkanıklıklar anında çözüme ulaştırılır. Tuvalet tıkanıklıkları çözülse bile düzgün kullanılmaması durumunda tekrar tıkanıklık yaşanabilir. Tıkanıklığın tekrar yaşanmaması için gerekli bilgiler servisten alınmalıdır.

Tuvalet Tıkanıkları Hakkında

Tuvalet tıkanıklıkları oluştuğu zaman bunun bir kaynağı bulunur. Hem alaturka hem de klozet tipi tuvaletler tıkanabilir. Alaturka tuvaletlerin tıkanması çok daha nadir görülürken, klozetlerde daha çok tıkanma yaşanır.

Tuvalet tıkanıklığı nedenlerini kısaca sayarsak;

  1. Tuvalete atılan suda çözünemeyen maddeler.
  2. Aynı anda atılan birden fazla madde.
  3. Yanlış kurulmuş iç tesisat boruları nedeniyle oluşan altyapı tıkanıklıkları.
  4. Altyapının kullanış amacına uygun yapılmaması.
  5. Gün içerisinde yoğun kullanım.
  6. Yeterli kadar su ile giderin temizlenmemesi.

Bunlar gibi nedenlerden dolayı tuvaletlerde tıkanmalar yaşanmaktadır. Alaturka tuvaletlerde oluşan tıkanıkların genel sebebi atık madde birikimidir. Klozetlerde oluşan tıkanıklar ise iç tesisatın küçük ve yanlış yerleştirilmesinden kaynaklanır.

Tıkanıklık Çözümü

Tıkanıklık çözümü uzman bir ekip gerektirir. Sadece sorun çözümü değil sorunun kaynağı da çözülmelidir. Bundan dolayı deneyim ile uzmanlığını birleştiren ekibimiz 7/24 yanınızdadır. Herhangi bir tuvalet tıkanıklığı için öncelikle sorun kaynağı belirlenir. Sorun kaynağı belirlendikten sonra çözüme uygun malzemeler getirilir.

Malzemelerin sorun kaynağına uygun olması gerekir. Tıkanıklık yapan maddeler temizlendikten sonra tesisat incelemesi yapılır. Biriken atıklar çeşitli iç tesisat hasarları oluşturmuş olabilir. Bu sorunların da çözülmesi gerekir. Aynı zamanda servis tarafından bir daha tıkanıklık oluşmaması için gerekli bilgilendirme yapılır. Tıkanıklık oldukça kolay bir şekilde ve hızla çözülür. Kaliteli ve güvenilir hizmet önceliğimizdir.