Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma

Modern yaşamla birlikte hayatımızda birçok kolaylık olmasıyla birlikte bazı zorlukları da beraberinde getirmiştir. Apartmanda yaşamanın en büyük zorluklarından birisi de giderlerin tıkanmasıdır. Kendimiz çok dikkatli olsak bile alttaki veya üstteki komşuda tıkanıklık olması dikkat edilmemesi büyük sıkıntı çıkarabiliyor. Alt katlarda ikamet edenler bu sorun ile daha fazla karşı karşıya kalmaktadırlar. Uzman kadrosu ile çalışan ekipler bir telefon kadar yakınlar.

Kanalizasyon Nasıl Tıkanır?

Kanalizasyon Açma sürekli büyük şehir ve apartmanlar da meydana gelen bir olaydır. Mutfak lavabosuna dökülen ve giderlerde sertleşen artık yağlar, sünger, çocuk bezi ve detarjan artıklarının giderlerin tıkanmasına en büyük etkenlerdir. Marketler de ve piyasa da bolca satışa sunulan gider temizleyici kimyasal ürünler giderleri açıyor gibi görünse de belli bir zaman sonra yine tıkanıklık artarak tekrarlayacaktır ve insan sağlığı için de çok büyük tehlike arz etmektedir.

Giderler Tıkandığı Zaman Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Lavabo, tuvalet, mutfak ve banyo gibi temizlik için kullanılan bölgelerden aşağı kata sızıntı olduğunda ya da giderlerin tıkanması halinde kendimiz uğraşmamalı ve bu her işte olduğu gibi burada da işi uzmanına bırakmak gerekiyor. Arıza büyümeden hemen kanalizasyon açma firmalarından yardım alınmalıdır. Tıkanıklıklar sadece kullanıcı hatası olarak değil, inşaat yapılırken giderlere giden parçalar sebebi ile de tıkanıklık oluşur. Hatalı gider bağlanması da bir diğer unsurdur.

Hizmetleri Nelerdir?

Deneyimli ve işinde uzman olan ekibi ile gelen şirket çalışanları hizmete hazır olup, evinize veya işyerinize en kısa sürede gelerek arızayı son teknolojik alet ve cihazlar kullanılarak gidermektedir. Lavabo tıkanmaları parçalayıp, kırmadan açılır. Lavabo içerisine giden saç kalıntıları, sabun, tüy, kireç, kıl lavabonun tıkanmasına sebep olur. Mutfak lavabosu ise içerisine dökülen atık yağların ve yemek kalıntıların atılması ile yağlar borularda sertleşerek tıkanmasınaneden olur.

Şirket son teknoloji açma makinesi ile lavaboları kısa sürede temizlemektedir. Tamirci diye herhangi birini çağırdığınızda giderlere ya da lavaboya zarar verip, sizlere artı maliyet olarak sunabilmektedirler. Ayrıca tıkanmış olan genel kanalizasyon açma konusunda da hizmet verilmektedir. Apartmanın bağlı olduğu yeri kazarak bu sorun da en kısa sürede giderilmektedir.