Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletlerdeki tıkanma oldukça can sıkıcı ve yaşam konforunu olumsuz yönde etkileyen bir sorundur. Tuvaletlerdeki tıkanmanın ilk belirtisi, rahatsız edici bir kokudur. Bu durumda giderde bir tıkanma olduğu anlaşılmalıdır. Bunun sonrasında ise, tuvaletlerde taşma meydana gelmekte ve maddi kayıplara sebep olmaktadır. Bu aşamada, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel hizmet veren firmamızdan hizmet alınabilmektedir. Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan bir firmayız, deneyimli ekibimiz ve gelişmiş ekipmanımızla en doğru çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten bahsetmeden önce dilerseniz, giderlerin neden tıkandığını anlatarak başlayalım.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Apartmanda çok sayıda daire vardır. Dairelerin banyo giderleri, mutfak giderleri ve tuvalet giderleri ayrı ayrıdır. Aynı bölüme ait giderler, yukarıdan aşağı doğru iner, dolayısıyla tuvalete atılan bir yabancı cisim, logara yakın bir noktada tıkanmaya sebep olursa tüm daireler bundan etkilenir. Bu tıkanmadan en fazla alt katlardaki daireler etkilenir. Alt katlarda tuvaletlerde taşma meydana gelebilir. Kısaca tuvaletlerdeki tıkanmanın en yaygın sebebi atılan yabancı cisimlerdir.

Tuvaletlerdeki Tıkanmayı Nasıl Buluyoruz?

Tıkanmanın hangi noktada olduğunu bilmemiz halinde işimiz çok kolaylaşıyor. Bize bu konuda yardımcı olan kameralı cihazlarımız var. Cihazımızla tıkanmanın tam olarak nerede olduğunu buluyoruz. Böylelikle, tıkanmayı tespit edebilmek için rastgele birçok noktayı kırmamız gerekmiyor. Bu bizim işimizi kolaylaştırdığı gibi, müşterilerimizi de büyük bir külfetten kurtarıyor. Kısa sürede tıkanan noktayı tespit eden ekimiz, hemen çözüm için harekete geçiyor.

Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz?

Tıkanan noktanın tespitinden sonra, tıkanıklığı açma işlemine başlıyoruz. Bunun için vidanjör cihazını kullanıyoruz. Bu cihazla pis suyu boşaltıyor kanalı temizliyoruz. Bunun yanı sıra, teknik cihazlarımızla gidere tazyikli su basmak başvurduğumuz bir başka çözüm olarak öne çıkıyor.

Kırmadan, dökmeden ve kısa sürede kanal açma hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple pek çok kişi bizden hizmet almak için firmamızı tercih ediyor. Firmamızdan hizmet almak isteyenler, www.kanalizasyonacmaantalya.com sitemizi inceleyerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirler. 7/24 hizmet veren firmamızı aradığınızda en kısa sürede adresinize ulaşıyor ve sorunu kısa sürede, garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz.