Tuvalet Tıkanıklığına Uzman Çözüm

Tuvalet Tıkanıklığına Uzman Çözüm

Zamanla binalarda kullanılan tuvaletlerde tıkanmalar olabiliyor. Hiçbir kimsenin hoş karşılamadığı bu durum sizin de başınıza gelebilir. Tuvaletin tıkanması ayrı bir sorun, taşması ve etrafa kötü kokuların yayılması ayrı bir sorundur. Bu durumda panik ve telaş içinde olmanıza gerek bulunmuyor. Bu konuda antalya tuvalet tıkanıklığı açma servisi bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor. Kameralı sistem aletlerle sorunu kökten çözüp sizi bu dertten kurtarıyor.

Tuvaletin Tıkanmasına Neler Sebep Olur?


Genellikle tuvalete atılan katı cisimler, tuvaletlerin tıkanmasına sebep olur. En başta da birçok evde kullanılan tuvalet kâğıtları tıkanıklığın baş sebebidir. Bu kâğıtlar bir naylon gibi birikerek boruyu tıkıyorlar.  Tuvalete atılan bez, kadın pedi, gibi parçalar da tuvaletin tıkanmasına neden oluyorlar.  

Apartman gibi yüksek katlı binalarda, sorun siz de olmasa bile komşudan kaynaklanan nedenlerden dolayı genel boru tıkanabilir. Bu nahoş durumlar başınıza geldiği zaman ilk yapacağınız antalya tuvalet tıkanıklığı açma servisi olacaktır.

Tıkanan Tuvaletler Nasıl Açılır?


Günün her saatinde hizmet veren antalya tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kısa sürede belirttiğiniz adrese geliyor. Kameralı hortum, tıkalı gidere sokularak tıkanıklığın kaynağı tespit ediliyor. Kimyasal ilaçlarla makine boruyu temizliyor. Kameralı makine sayesinde borularınızda hiçbir kalıntı bırakılmıyor. Bu sayede de bir süre sonra aynı kötü durumla karşılaşmamış oluyorsunuz. Yapılan işlemlerde hiçbir zaman ortama hasar vermiyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz seri bir şekilde işlerini tamamlayarak size çalışır vaziyette tuvaletinizi teslim ediyorlar.

Alaturka tuvaletler veya klozetler fark etmiyor. Bu ikisinde de sistem aynıdır. Borularla kanalizasyon sistemine bağlanırlar. Bu nedenle tıkanıklık açma işlemleri ikisinde de aynı yöntemi uyguluyoruz.

Tuvaletlerin Tıkanmaması İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?


Tıkanan tuvaletlerinizi açmak antalya tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak bizim görevimizdir. Aradığınızda her zaman yanınızdayız. Fakat tuvaletlerinizin tıkanmaması için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle tesisatınızın çok iyi olması gerekiyor. Bunu bilemeyeceğiniz için mutlaka bol su kullanın. Aile fertlerini de uyarıp, tuvalet kağıtlarının veya herhangi bir eşyanın tuvalete atılmamasını söyleyin. Sizin ya da misafir küçük çocuklarının ellerinde oyuncaklarla tuvalete yalnız girmelerine izin vermeyin.