Yandex

Antalya Kanal Açma

Profesyonel Antalya Kanal Açma Hizmeti

Antalya Kanal Açma

Antalya Tıkanıklık açma zaman içerisinde boru çaplarının daralmasına sebep olan yemek atıklarındaki hayvansal yağlar, temizlik kimyasalları, kimyasal atıklar bir araya gelince boruların tıkanması kaçınılmaz olur. Bizler bütün bu tıkanıkları son teknolojik cihazlarımız, kameralarımız ile görüntüleyip sizlerle paylaşıyoruz. Kameradan sizlerde tıkalı bölgeyi gördüğünüzde  yazdığımız bütün bu faktörlerin etkisini somut veriler  ışığında  görmüş olacaksınız . Tıkanıklık açma sonraki aşamada çözüm anlamında yabancı cisimler borulardan çıkartılıyor ,çıkarılmayacak cisimleride parçalayarak boru hattının yeniden sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.

Eskiden insan gücü ile temizlenen kanallar bugün minimum insan gücü gerektiren, yani insanı kanalın pisliğine sokmadan kanalı temizleyen Rothenberger Kanal Temizleme araçları ile temizleniyor.

Bu araçlar üzerlerine monteli çok kuvvetli basınçla kanala su basan hortumlarla kanalın içindeki teresubatı kanalın ağzına kadar getirdikten sonra gene üzerine monteli emiş hortumlarıyla aracın içindeki pis su tanklarına çekiyor. Üzerindeki sistem ile de kanaldaki suyu pisliğinden arıtıp tekrar geri kanala boşaltıyor.

Tüm dünyada uygulanan bu sistem ile kanallar hiçbir kazıya gerek duymadan ve trafiği aksatmadan, çok kısa bir süre içerisinde pislikten tamamen arındırılıyor.

Kanalizasyon, atık ve temiz su tesisat sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Kanalizasyon sistemleri, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir. Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkları, kırıp dökmeden, teknolojik aletlerle görüntüleyip açabilirsiniz. Yağ, kir tabakası oluşmuş boruların temizlenmesi, kök, paçavra, saç gibi birikintilerin yarattığı tıkanıklıkların açılması işlemi için doğru firmayla çalışabilirsiniz.

Kanalizasyon Temizleme

Yer altında bulunan kanalizasyonlar gün geçtikçe dolmakta ve deforme olmaktadır, bunun sonucunda da tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için belirli aralıklarla kanalların temizlenmesi gerekmektedir.

Kanal temizleme, dolu olan kanalların hidrolik akışının sağlanabilmesi, kokulara sebebiyet vermemesi ve taşma riskine engel olmak için temizlenmelidir. Kanal temizleme işlemi geçmişte ilkel yollardan yapılmaktaydı ve birçok zorlukla karşılaşılmaktaydı. Zaman içinde gelişen teknoloji ile kanal temizleme işlemi sorun olmaktan çıkmıştır. Nedeni ise teknolojinin gelişmesi ile kanal temizleme araçlarının ortaya çıkmasıdır. Bu sayede geçmişte olduğu gibi her sokak başında kazı yapılmaktan vazgeçildi ve bu araçlarla tıkanılan yer tespit edilerek sorunu en hızlı ve en koaly yoldan çözüme ulaştırmaktadır.

 
Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklıklar içinde kağıt, saç ,yemek atıkları vb gibi atıkların birleşmesiyle oluşan bir durumdur. Bu tıkanıklıkların oluşmaması için kanal temizliğine önem verilmeli, kanalların düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Farklı sebeplerden oluşan kanal tıkanıklıklarını açma işlemi için görüntülü makinelerden, tıkanıklık tespit cihazlarından yararlanılmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklığına neden olabilecek sert cisimler, kalıntılardan hangisinin olduğuna ve nasıl bir yol izleneceğine karar vermek için özel görüntüleme kameralarıyla yeri noktasal tespitle belirlenmelidir.Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemini Kanal açma makinaları ve tazyikli su ile kısa sürede açılmakta, bu sebepten dolayı kullanılamayan yerler kullanıma açılmaktadır.  

Kanal Açma

Sizde tıkanıklıklara müdahale ettirmediğiniz taktirde oluşacak iğrenç bir koku evinizi çepecevre saracak ve sizi hasta edecektir. Problemlerin bu düzeye ulaşmadan müdahale ettirmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu sektörde deneyimli ve profesyonel firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Kanal açma firmamızda bünyesinde var olan cihazlar diger firmaların çok azında mevcuttur. Kanal görüntüleme, kaçak bulucu dedektörler ve daha pek çok cihaz Kanal açma firmamızda bulunmaktadır. 

Antalya ilimizin tüm bölgesinde  yer alan tüm ilçe ve mahallelerde bulunan özel araçlarımızla hızlı bir hizmeti siz degerli müşterilerimize sunmaktayız. Adresinize ulaşan elemanlarımız tıkanan kanalizasyona yerleştirdikleri görüntüleme robotlarıyla tıkanıklığın yerini tespit eder. Ardından basınçlı suyla müdahale ederek tıkanıklığı giderir. Kanal açma sunduğu hizmetler bunlada sınırlı değil. Tıkanıklığın tam olarak nerelerden kaynaklandığını size ayrıntılı olarak bildirmekteyiz. Siz onay verdikten sonrada Kanal açma firmamız hizmete başlamaktadır.

Kanal Görüntüleme

Pimaş borusunun tıkanmasıyla oluşan kanal tıkanıklığı büyük sorunlara neden olabilmektedir. Tıkanan bu boruyu açmak eskiden olsa neredeyse imkansız hal alırdı fakat günümüzde gelişen teknoloji ile bu sorunu halletmek çok basit bir almıştır. Tıkanıklığı açmak için ilk aşama kanal görüntülemedir.

Kanal görüntüleme den tıkanıklığı açmanız çok zor bir durumdur. Kanal görüntüleme işlemi kanal görüntüleme cihazları ile kanalı görüntülemekte ve tıkanıklığın yerini tespit etmektedir. Kanal görüntüleme sayesinde kanal tıkanıklığı artık sizin için sorun olmaktan çıkmıştır.Comodo SSL