Yandex

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açmak

Profesyonel Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açmak Hizmeti

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açmak

Lavabo tıkanıklığı bir çok kişinin yaşadığı hayatınızı kabusa çeviren bir olaydır. Lavabolar birçok etken ile tıkanabilmektedir. Buna en çok sebep olan ürün, borulardan geçemeyecek büyüklükte olan cisimlerdir. Mutfak lavabolarında katı cisimler, banyo lavabolarında da katı cisimler ve saç kılları tıkanıklığa sebebiyet veren ana unsurlardan birisidir. Antalya'da ikamet eden kişiler böyle bir durumla karşılaştıkları zaman Antalya lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren kurum ve kuruluşların uzman ekiplerinden destek alabilmektedir.

Lavabo Tıkanıklığı Neden Olur?

Mutfak lavabolarında yaşanan lavabo tıkanıklığı genellikle yemek artıkları ve çay çöplerinden oluşmaktadır. Bu durumun sürekli olması gider borularında birikmeye ve bu birikme sonucunda da taşmalara sebep olur.

Banyo lavabolarında ise tıkanıklığın en büyük sebebi kişilerin gidere atmış olduğu saç kıllarından kaynaklanır. Bu saç kılları zamanla borularda birikir ve topaklanma yapar. Topaklanmış olan saç kılları lavabo borularından geçemez ve lavabo tıkanıklığına neden olur.

Lavabo tıkanıklıklarının genel sebebi dikkatsiz kullanımdır. Bunun yanı sıra bazı mutfaklardaki sistem boruların düzgün yerleştirilmesine elverişli değildir. Bu durumda mutfak boruları eğilimli bir şekilde tesisata dahil edilir ve bu durum da boruların çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tıkanmasını sağlar.

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Tıkanmış olan borular lavabo tıkanıklığına ve bunun sonucunda da taşmalara sebep olmaktadır. Bu tıkanıklıkları doğal yöntemler ile çözebilmek mümkün. Fakat doğal yöntemlerle çözülemeyen tıkanıklıklarda kurumsal bir firmanın uzman ekibinden yardım almak gerekebilir. Bu ekipler ellerinde bulunan uzman robotlar ve makinelerle, çok kısa bir sürede lavaboya zarar vermeden, herhangi bir kırma ve dökme işlemi yapmadan tıkanıklığı giderirler.

Boruların içerisini görüntülemeye yarayan kameralı bir sistem ile görüntüleme yaparak tıkanıklığa sebep olan cisimleri tespit ederek, borulardan çıkarırlar. İlerde doğabilecek tıkanıklıklara karşı da önlem almaya yarayan bu sistem, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Comodo SSL