Yandex

Antalya Tıkanıklık Hizmetleri

Profesyonel Antalya Tıkanıklık Hizmetleri Hizmeti

Antalya Tıkanıklık Hizmetleri

Banyo, mutfak, lavabo giderlerinin tıkanması genellikle kullanıma bağlı olarak çok sık karşılaşılan bir durumdur. Özellikle duşakabin ve mutfak giderlerinin tıkanması meydana geldiği zaman günlük hayatı da oldukça sık etkiler bir hale gelir. Bu gibi durumlar da genelde pimaş açma işlemi etkilidir. Boru ilacı olarak da bilindiği için gider açıcı kimyasallar kısa süre de etki eder. Kimyasallar hem çok fazla uğraştırmaz hem de daha kısa süre içerisinde boruların açılmasını sağlar.

Gider Açıcı Kimyasalların Kullanılması

Lavabo giderleri kullanım amacına ve tesisat aşamasında kullanılan malzemeye göre genellikle zaman zaman tıkanır bilir. Bu gibi durumlarda gider aşırı kimyasal ürünleri kullanmakta oldukça etki edebilir. Ancak bu gibi malzemeleri kullanmak belli bir süre sonra zarar verebilir.

  • Mutfak gider kısmına dökülen yemek kalıntıları giderlerin tıkanmasına neden olur.
  • Tuvalet giderlerine atılan peçete, kağıt gibi ürünler de tıkanmaya yol açar.
  • Bina yapılırken boruların düzensiz bir şekilde yapılması da tıkanmaya neden olur.

Genelde bu gibi tıkanmalar meydana geldiği zaman lavabo açıcı kullanmak daha doğru olabilir. Eğer lavabo açıcılar işe yaramıyorsa mutlaka Antalya tıkanıklık firması sizlere destek olur.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Borularda tıkanma meydana geldiği zaman bunun tespiti firmalar üzerinden yapılır. Eski zamanlar da firmalar kırma işlemi yaparak borularda bulunan tıkanıklığı bulurlardı. Ancak son dönemler de robotla tıkanıklık tespiti daha uygun hale gelmiştir. Herhangi bir kırma ve dökme işlemi yapmadan robotla tıkanıklık tespiti yapılır. Tıkanıklık eğer çok fazla ise kameralı yöntem kullanılır ve kısa süre de tıkanıklık da çözülmüş olur. Bu nedenle bu gibi tıkanmalar meydana geldiği zaman evde bir çözüm uygulamaktansa firmalarla görüşerek daha hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

 


Comodo SSL