Yandex

Kanalizasyon Temizleme

Profesyonel Kanalizasyon Temizleme Hizmeti

Kanalizasyon Temizleme

Kanal temizliği Her gün kullandığımız ve defalarca kullanmamız gereken altyapı sistemi şehir yaşamı için son derece önemlidir.

Kanal Neden Temizlenir?

Zamanla kanalda biriken pis sular (katı atıklar), çoğunlukla 30 cm çapından oluşan kentsel altyapıda düzenli olarak temizlenmezse kanalın dolmasına ve tıkanmasına neden olacaktır. Kanal tıkanıklığı gelişmiş şehirlerde asla görülmemesi gereken bir problemdir. Şehirdeki insanların karşılaşmak istemeyeceği bir durumdur.

Hızla büyüyen ülkemizde bu konu çok önemli. Kanalda oluşan pislik bir kez çevreye ve insan sağlığına ciddi zararlar verecektir. Herhangi bir sızıntı ve kanal taştığında çevreye yayılacak olan hoş olmayan koku çok rahatsız edicidir bu sebeple kanalizasyon temizleme bir ihtiyaçtır.

Kanallar Nasıl Temizlenir?

Kanalda oluşan kirlilik, tıkanıklık ve birikimleri (kum, taş, kök, kireç vb.) yüksek basınçlı su ile yumuşatmak için kombine kanalizasyon temizleme aletlerini kullanın, rögar bacasına sürükleyin ve su tankına aktarın. vakum sistemi Ekonomik ve çevreyi kirletmeyen bacadan emilir.

Kanal Temizliği Uygulaması

Boru temizleme veya diğer bilinen adıyla kanalizasyon temizleme uygulaması kanalizasyon ve yağmur suyu boruları, evler, işyerleri, fabrikalar vb. Bu yerlerden çıkan atıklarla zamanı doldurur ve çeşitli atıklar ve engeller tarafından engellenir. Kanallardaki akışın koku ve taşma olmadan sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için bu kanalların temizlenmesi gerekir. Uzman ekipler ve ekipmanları ile çeşitli kanalları veya boru hatlarını temizler.

Kanal Görüntüleme Uygulaması

Altyapıdaki arızaların tespiti için en gelişmiş kanal izleme sistemi ve robotlar kullanılmaktadır. Bu görüntüleme sistemlerini kullanarak 150 mm'den 2000 mm'ye kadar her türlü boru ve farklı çaplardaki kanalizasyon borularındaki tüm sorunları tespit etmek, yapılması gereken onarım işlemi için veri üretmek ve çözümlerini rapor halinde sunmak mümkündür. ortasını temizledikten sonra görüntü alarak. Yakalanan görüntüler DVD/CD formatında hazırlanarak kanal görüntü rapor programımız üzerinden arıza tespiti yapılarak detaylı fotoğraflı rapor halinde yetkililere sunulmaktadır.


Comodo SSL